regulamin

 

 

 

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO  karatega.pl

Właścicielem sklepu internetowego karatega.pl jest:

firma JODAN

ul. Gregorkiewicza 76

83-050 Bielkówko

NIP:5831746590

 

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy karatega.pl prowadzi sprzedaż towarów poprzez sieć internetową
2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie do terenu Polski, Czech i Słowacji
3. Wszystkie podane ceny są cenami brutto

II. ZAMÓWIENIA


4. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego, oraz jego pełnej akceptacji
5. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych
6. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego
7. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy JODAN w przypadku płatności przelewem, bądź w przypadku potwierdzenia danych z formularza zamówieniowego w przypadku płatności za pobraniem.
8. Wysyłka towarów następuje w przeciągu maksymalnie 7 do 21 dni roboczych od rozpoczęcia realizacji zamówienia
9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się w magazynie lub u dostawców sklepu. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
10. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną sklepu do czasu wystawienia rachunku za zakupiony towar.

11. Anulowania zamówienia można dokonać w formie pisemnej (również e-mail) lub telefonicznie

a) w przypadku dokonania przedpłaty należy podać nr konta oraz dane posiadacza konta w celu zwrotu uprzednio wpłaconej kwoty.

12. Klientowi przysługuje możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania przyczyn, pod warunkiem, że towar nie nosi śladów użytkowania.

 


III. WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY


11. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta sposób.
12. Zamawiane towary dostarczane  na  różne sposoby zgodnie z obowiązującym cennikiem

a) w przypadku płatności za pobraniem:

-Poczta Polska - cena przesyłki 25zł

- kurier DPD - 21zł

 

b) w przypadku dokoniania przedpłaty na nasze konto: mBIZNES Konto 24 1140 2004 0000 3402 7414 5888

-Poczta-Polska - paczka 15zł

-Poczta Polska - list polecony 9zł

-DPD- przesyłka kurierska - 16zł

-In-Post  - paczka -10zł (uwaga usługa możliwa jedynie w niektórych miejscowościach)

Przy dokonaniu zakupów na kwotę powyżej 700zł przesyłka na nasz koszt!

IV. PŁATNOŚCI

13. Obowiązują dwa rodzaje płatności za zamówione towary:

a) przedpłata - płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez firmę JODAN a przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto firmy JODAN podane poniżej a w tytule przelewu należy wpisać numer ID zamówienia oraz nazwisko zamawiającego.

Konto nr: mBIZNES Konto 24 1140 2004 0000 3402 7414 5888

JODAN 83-050 Bielkówko ul. Gregorkiewicza 76

b) za pobraniem – płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru

V. Rachunek


14. Rachunek zakupu zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych w formularzu: nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym.


VI. REKLAMACJE

15. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę JODAN są produktami fabrycznie nowymi. Produkty posiadają 24 miesięczną gwarancję producenta

16. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad. W przypadku wyczerpania zapasów, sklep gwarantuje zamianę na inne produkty bądź ekwiwalent pieniężny w wysokości zamówionego towaru.
17. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient zauważy w nim wady techniczne lub inne niesprawności towar w ramach reklamacji należy odesłać wraz na adres:
JODAN Joanna Linkowska – Nowakowska 83-050 Bielkówko ul. Gregorkiewicza 76. Koszty wysyłki reklamowanego towaru zostaną zwrócone klientowi zaraz po rozpatrzeniu reklamacji.
18. Gwarancja produktów nie obejmuje: naturalnego zużycia materiałów w czasie eksploatacji, uszkodzeń mechanicznych.

19. W przypadku uszkodzenia towaru w okresie gwarancyjnym prosimy o kontakt telefoniczny z serwisem, przed wysyłką towaru w ramach naprawy gwarancyjnej.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE


20. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych osobistych ma jedynie firma JODAN, która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać. Firma JODAN zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych kontaktowych w celach własnych badań marketingowych bądź wysyłania materiałów promocyjnych.
21. Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów.
22. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
23. Rejestrując się do sklepu lub składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.
24. Wyłącznym właścicielem praw autorskich do opisów produktów, zdjęć oraz wszelkich innych materiałów znajdujących się na stronach sklepu internetowego jest firma JODAN Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim jakiekolwiek kopiowanie, rozpowszechnianie (we fragmentach, lub w całości) zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez zgody właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich właściciela tychże materiałów.